Kontakt | Přidat do oblíbených | Mapa stránek
 
 

Královéhradecká asociace
nevládních neziskových organizací

 
 
Naši partneři
logo Magistrátu města Hradec Králové

logo Univerzity Hradec Králové

logo ERA - Poštovní spořitelna

logo Veolia Voda Česká republika, a.s.

Semináře a konference

KRASNNO organizuje semináře pro nevládní neziskové organizace a odbornou veřejnost ve spolupráci s nejrůznějšími partnery.

V roce 2011 spolupracovalo KRASNNO např. s Asociací nevládních neziskových organizací ČR, Královéhradeckým krajem, a Ústavem sociální práce Univerzity Hradec Králové. V roce 2012 si KRASNNO vyzkoušelo spolupráci při vzdělávací činnosti s Regionální radou Severovýchod a také se Studijní a vědeckou knihovnou u příležitosti "Dobrého rána s knihovnou". V roce 2013 pak využilo partnerství s obcemi, ve kterých uspořádalo sérii regionálních setkání NNO. Hlavní událostí roku 2014 se vzdělávacím efektem se stala krajská konference NNO "Neziskovky v roce 1", konaná za podpory Úřadu práce HK a dalších partnerů z firemního sektoru. V závěru roku pak KRASNNO navázalo spolupráci s Občanským poradenským střediskem o. p. s., kde nalezlo zázemí pro plánované stabilnější aktivity (kurzy).

Podrobnosti k jednotlivým seminářům a aktivitám naleznete v jednotlivých sekcích (na postranním levém panelu). Máte-li zájem o spolupráci s KRASNNO na vzdělávacích aktivitách, neváhejte nás kontaktovat.

Za obsah na této stránce zodpovídá: Zuzana Hloušková, Jan Hloušek.
Poslední aktualizace této stránky: 27. 12. 2014, 23:04 hod.

| nahoru |

 
 


Vyhledávání:
 
 
e-mail: webmaster


Královéhradecká asociace nevládních neziskových organizací
Veverkova 1343
500 02 Hradec Králové
e-mail: info@krasnno.cz