Kontakt | Přidat do oblíbených | Mapa stránek
 
 

Královéhradecká asociace
nevládních neziskových organizací

 
 
Naši partneři
logo Magistrátu města Hradec Králové

logo Univerzity Hradec Králové

logo ERA - Poštovní spořitelna

logo Veolia Voda Česká republika, a.s.

Výsledky

Co potřebují neziskovky z Královéhradeckého kraje?

Jistě jste zaznamenali, že od loňského listopadu do letošního června poběhl ve formě dotazníku sběr dat pro průzkum, ve kterém jsme si kladli za cíl získat od Vás, zástupců neziskových organizací, názory na cíle a fungování Krajské asociace nevládních neziskových organizací. Rádi bychom Vás seznámili s tím, jak to celé dopadlo. 
V první řadě nás zajímalo, jakou funkci by naše asociace dle Vás měla plnit. Nejvíce hlasů získala funkce poradenská, dále by asociace měla plnit funkci informační a také sdružovací. Dále jsme se též zajímali o problematiku dobrovolníků, konkrétně o to, zda byste uvítali kdybychom disponovali databází dobrovolníků a též, kdybychom pro dobrovolníky pořádali školení. V obou případech převažovala odpověď ano, v případě databáze se pro ano vyslovilo 84 % respondentů.
Rádi bychom v budoucnu pořádali i různá školení a přednášky a vás jsme se ptali, zda byste toto uvítali a jaká témata by vás nejvíce zajímala. 84% respondentů by školení a přednášky uvítalo. Rádi byste se školili zejména v aktuálních tématech, např. změny legislativy, v projektovém řízení či v komunikačních dovednostech. Pokud jde o informační funkci asociace, kterou si dle dotazníku též přejete, téměř 90 % respondentů nejvíce ocenilo nové informace z aktuálního dění v neziskovém sektoru, dále rady o tom, jak  napsat žádost o grant a rady týkající se tvorby projektů. Dále jsme se zajímali, zda byste navštívili konferenci pořádanou naší asociací, které by se účastnili nejen neziskovky z našeho kraje, ale také další hosté z řad neziskového sektoru, úřadů, firem apod. Přes 70% respondentů se vyslovilo pro konání konference, která by se  konala jednou za rok. Zeptali jsme se též na to, co přidat na naše webové stránky www.krasnno.cz. Pro založení diskuzního fóra se vyslovilo 74% respondentů a téměř 90% respondentů by rádi na našich webových stránkách zveřejňovali své nabídky a poptávky, např. na pracovní uplatnění apod. První vlaštovičku přinášíme již v tomto čísle a věříme, že další budou následovat. Poslední část otázek se týkala služby zpravodajství. Má KRASNNO sledovat aktuální zprávy z neziskového sektoru v našem kraji? I zde jsme vyhodnotili drtivou většinu kladných odpovědí, kde jste si přáli, aby zpravodajství vycházelo jednou za měsíc. Toto přání už vám nějaký čas plníme právě v podobě KRASNNovin.
Všem respondentům děkujeme za čas, který věnovali vyplnění našeho dotazníku a budeme se snažit Vás nezklamat.

Za obsah na této stránce zodpovídá: Tato sekce nemá žádného správce!
Poslední aktualizace této stránky: 17. 11. 2013, 17:13 hod.

| nahoru |

 
 


Vyhledávání:
 
 
e-mail: webmaster


Královéhradecká asociace nevládních neziskových organizací
Veverkova 1343
500 02 Hradec Králové
e-mail: info@krasnno.cz