Kontakt | Přidat do oblíbených | Mapa stránek
 
 

Královéhradecká asociace
nevládních neziskových organizací

 
 
Naši partneři
logo Magistrátu města Hradec Králové

logo Univerzity Hradec Králové

logo ERA - Poštovní spořitelna

logo Veolia Voda Česká republika, a.s.

Lidé v KRASNNO

Jan Hloušek

Absolvent Právnické fakulty (Univerzita Karlova Praha) se specializací na neziskové právo. Celkem 8 let působil v sociálních službách jako konzultant občanské poradny, projektový manažer, ředitel neziskové organizace a lektor. Absolvoval stáž ve Velké Británii se zaměřením na komunitní plánování a zahraniční lektorskou činnost zaměřenou na rozvoj občanské společnosti. Je autorem publikací a skript zaměřených na sociální služby, právo sociální sféry a manažerské dovednosti. V rámci lektorské činnosti se věnuje tématům občanského, rodinného a pracovního práva, sociálního zabezpečení, plánování sociálních služeb, dobrovolnictví a fundraisingu. V současné době působí také jako odborný asistent katedry sociální práce a sociální politiky Univerzity Hradec Králové. V KRASNNO se věnuje především lektorské a poradenské činnosti, vyjednáváním s partnery a finančnímu řízení.

 

Zuzana Hloušková

Absolventka Filozofické fakulty (Univerzita Karlova Praha) a sociální práce (Univerzita Hradec Králové), zahraniční stáž ve Velké Británii zaměřená na plánování sociálních služeb, certifikovaný metodik-vzdělavatel plánování sociálních služeb, publikační a lektorská činnost v oblasti plánování sociálních služeb. Celkem 7 let pracovala v sociálních službách jako projektová manažerka, ředitelka neziskové organizace a fundraisorka. V KRASNNO se věnuje především redakční práci (KRASNNOviny, webové stránky) a podílí se na tvorbě vzdělávacích programů.

 

Eva Novotná

Vystudovala Soukromé gymnázium AD Fontes v Jihlavě a poté začala studovat na Univerzitě Pardubice, kde si nejprve vybrala obor sociální antropologie. V rámci tohoto oboru absolvovala mimo jiné terénní výzkum v Polsku a též odbornou stáž v Nízkoprahovém klubu Vrak bar v Jihlavě. Dále vystudovala obor komunitní studia též na Univerzitě Pardubice. V rámci tohoto oboru si rozšiřovala povědomí získané z předešlého oboru a absolvovala odbornou stáž v Mostu pro lidská práva. Nyní se věnuje především PR pro Cenu Křesadlo a dalším aktivitám spojeným s činností KRASNNO.

 

Ivana Poláčková

Studuje 3. ročník bakalářského programu Jazyková a literární kultura na Univerzitě Hradec Králové. Dříve se angažovala ve studentských organizacích při Volda University College v Norsku, kde získala zkušenosti s žurnalistikou v rámci mezinárodní redakce školních novin. V současnosti se věnuje také práci pro  AIESEC Hradec Králové. Ve volném čase ráda čte, píše povídky a relaxuje všemi možnými způsoby. V KRASNNO působí především jako redaktorka, píše články a reportáže pro KRASNNOviny a spolupracuje na aktualizaci webových stránek.

 

Za obsah na této stránce zodpovídá: Zuzana Hloušková, Jan Hloušek.
Poslední aktualizace této stránky: 08. 11. 2013, 14:27 hod.

| nahoru |

 
 


Vyhledávání:
 
 
e-mail: webmaster


Královéhradecká asociace nevládních neziskových organizací
Veverkova 1343
500 02 Hradec Králové
e-mail: info@krasnno.cz