Kontakt | Přidat do oblíbených | Mapa stránek
 
 

Královéhradecká asociace
nevládních neziskových organizací

 
 
Naši partneři
logo Magistrátu města Hradec Králové

logo Univerzity Hradec Králové

logo ERA - Poštovní spořitelna

logo Veolia Voda Česká republika, a.s.

Festival sociálních služeb Poznejme se navzájem 2012

Festival je společnou akcí 32 organizací poskytujících sociální a další komunitní služby v Hradci Králové. Festival je realizován pod záštitou primátora města pana MUDr. Zdeňka Finka a Magistrátu města Hradec Králové. Hlavními sponzory akce jsou HB Reavis Group, Veolia Voda, Veolia Transport a Český rozhlas Hradec Králové, který je hlavním mediálním sponzorem. 

Letos se tato již tradiční akce bude konat v pátek 8. 6. 2012 od 10:00 do 20:00 hodin. Místo konání se nachází v areálu kampusu Univerzity Hradec Králové, na prostranství mezi Objektem společné výuky a budovou FIM, Hradecká 1249, viz mapa.

Na co se můžete těšit?

Informace o sociálních a komunitních službách

Návštěvníci festivalu budou mít možnost získat ucelené informace o jednotlivých sociálních a komunitních službách prostřednictvím informačních panelů, odborných přednášek a názorných ukázek.

Pestrý program

Celý den bude probíhat doprovodný program, který zahrnuje řadu zábavných a velice zajímavých aktivit pro všechny věkové skupiny, jako například chůze s bílou holí, výuka znakové řeči, překonávání bariér v kolečkovém křesle apod. "Chceme návštěvníkům umožnit, aby si vše vyzkoušeli na vlastní kůži a vytvořili si tak ucelenou představu o činnostech jednotlivých sociálních služeb, a jak tyto služby pomáhají lidem v naší moderní společnosti," uvedl zástupce organizátora Jan Hloušek. V rámci doprovodného programu se návštěvníci mohou těšit například na Jana Bendiga a Leonu Šenkovou ze známé pěvecké soutěže Česko-Slovenská SuperStar, Peter Nagy rev., O5 a Radeček a řadu dalších. Na festivalu bude přítomen i známý sexuolog MUDr. Radim Uzel, který bude připraven odpovídat na dotazy z oblasti svého působení.

Prodejní a výstavní stánky

V místě konání bude i řada prodejních a výstavních stánků výrobků, které zhotovili uživatelé sociálních a komunitních služeb. Návštěvníci si tak mohou zakoupit například svíčky, sklo, keramiku, textil, papír, dřevo apod. Zajisté využijete i možnost ochutnat romskou kuchyni.

Doprovodný program a ukázkové aktivity budou rozvrženy podle zacílení:
10:00 - 12:00 - děti, mládež, rodiny s dětmi
12:00 - 14:00 - senioři
14:00 - 20:00 - široká veřejnost

Partneři akce

V případě dotazů nás kontaktujte na poznejmese@krasnno.cz.

Za obsah na této stránce zodpovídá: Jan Hloušek.
Poslední aktualizace této stránky: 15. 06. 2012, 20:26 hod.

| nahoru |

 
 


Vyhledávání:
 
 
e-mail: webmaster


Královéhradecká asociace nevládních neziskových organizací
Veverkova 1343
500 02 Hradec Králové
e-mail: info@krasnno.cz